Статті

День Святого Миколая: вибираємо подарунки

День Святого Миколая – перше із довгоочікуваних зимових свят. Кожна дитина з нетерпінням чекає 19 грудня, щоб дістати з-під подушки солодкий набір або улюблену іграшку. Та й кожному дорослому буде приємно отримати презент у це добре зимове свято.

Щоб спростити завдання з пошуком потрібного подарунка, пропонуємо придивитися до цих трьох варіантів. Це і смачні набори, і сувеніри, і просто теплі позитивні емоції.

Варіант 1 – Подарунковий набір “Цукрове серце”

Цей набір – символ ваших почуттів, адже серце тут не лише у назві! Імбирне печиво “Цукрові серця” та “Зірки” – створять святковий настрій. Кольорове безе – подарує насолоду смаком. Полуничний тростинний цукор – будь-який гарячий напій зробить смачнішим та ароматнішим. А запашні чорний та зелений чаї – зігріють холодного вечора! По-справжньому серцевий подарунок, який припаде до смаку будь-якому ласуну.

Варіант 2 – Подарунковий набір “Зігріваючий презент”

У цьому невеликому подарунку зібрані теплі та смачні інгредієнти: мигдальне та імбирне печиво, справжнісінький домашній льодяник на паличці, кухоль у теплій в’язаній теплушці, щоб рукам не було гаряче, ароматний чай, святкові дерев’яні підставки під чашку та листівка з найтеплішими!

Варіант 3 – Подарунковий набір “Теплий будиночок”

Милий та казковий подарунок, який повністю передає настрій зимових свят. У подарунок входить: дерев’яний будиночок-нічник, свічка, мед з горішками, імбирне печиво “Ялинка”, кольорове безе, ароматний чай, заварник для чаю “Зірочка” та дерев’яна ложечка. Ідеально впишеться в зимовий інтер’єр та подарує солодке задоволення.

 

Вибирайте корпоративні подарунки на Новий рік від щирого серця і даруйте близьким людям радість і тепло!