Історія створення Serpantin

Компанія «Serpentine» - уникальний світ неймовірних корпоративних подарунків, в якому немає межі для творчої фантазії.

Ми хотіли зробити щось незвичайне, ми ризикнули, вийшли за загальноприйняті рамки та розробили по-справжньому незвичайні подарунки, які дивують отримувача, залишають позитивні емоції, дарують теплі спогади.
Якщо подарувати унікальний, незабутній подарунок чи подарунковий набір – це Ваша мета, то наші подарунки – це те, що Вам необхідно!

Хто ми?

«Serpentine» - це дружня команда креативних людей, яких поєднало бажання приносити Вам радість та щастя при виборі корпоративного подарунка. А натомість ми прагнемо отримати Вашу щиру подяку, яка надихне нас на підкорення нових вершин, і буде найкращим показником нашої старанної роботи.

Хто працює:

Завдяки злагодженій роботі колективу нам вдалося створити власне невелике за масштабами, але величезне за значенням і незвичайністю, подарункове виробництво. Всі корпоративні подарунки наші творчі «бджілки» з душею збирають вручну спеціально для Вас, звертаючи увагу на кожну дрібницю, продумуючи кожну деталь. Команда дизайнерів приділяє особливу увагу унікальності упаковки для корпоративного подарунка, що індивідуально підходить до розробки наклейки та логотипу.

Наша місія – створення унікальних корпоративних подарунків, здатних виразити світлі почуття, показати щиру заботу та викликати заряд позитивних емоцій.

Даруємо турботу та позитивні емоції.

Дивуємо оригінальністю корпоративного подарунку.

Створюємо святковий настрій та незабутню атмосферу.

Доставляємо задоволення від дарування та отримання корпоративного подарунка.

Результат - Ваш унікальний корпоративний подарунок обов'язково запам'ятають.

Компанія «pim-pim.com.ua» прагне розвитку і не зупиняється на досягнутому. Наша команда завжди в курсі сучасних тенденцій – ми крокуємо в ногу з часом. Завдяки бажанню рухатися вперед, ми постійно шукаємо незвичайні ідеї, які втілюємо в нових проектах та сервісах для корпоративних клієнтів.