Статті

Екстремальні подарунки

Практично кожній людині тією чи іншою мірою не вистачає чогось екстремального. Люди, занурившись у щоденні турботи, не отримують нових гострих емоцій, вони відчувають брак адреналіну, який необхідний час від часу кожному. Деякі намагаються заповнити цю прірву, гуляючи по краю даху свого будинку, інші, поринаючи в якісь авантюрні справи, треті – починають займатися екстремальними видами спорту. Правда, через час все це стає настільки звичайним, що гостроти та перчинки знову починає бракувати.

Лише зробити щось незвичайне, вийти із замкнутого кола повсякденних турбот самостійно досить складно. Набагато простіше, коли хтось із оточення надає таку можливість. Мається на увазі дарує екстремальний подарунок. Гострі відчуття, маса нових і навіть страшних відчуттів – це все те, що допоможе людині подивитися на світ зовсім іншими очима, оцінити його інакше і, можливо, навіть почати змінювати. Подарунок у вигляді екстриму буде досить креативним і дуже потрібним для когось. Крім цього подібний презент поєднує в собі відразу кілька речей: несподіванка, адреналін, незабутні хвилини чогось нового та яскраві емоції.

Можливо, стрибок з парашутом деякі сприймуть, як якесь божевілля, проте, якщо його зробити разом із близьким другом чи цілою групою товаришів – тоді це буде кумедно. Якщо ж страх за безпеку дається взнаки, тоді стрибнути можна разом з досвідченим інструктором (в одній зв’язці), який дозволить насолоджуватися всією красою і чуттєвістю польоту, а про безпеку, управління парашутом він подбає сам. Багато з тих, хто вже знайомий з цим видом спорту, каже, що стрибаючи з досвідченою людиною, страх не такий сильний, знаючи, що з тобою професіонал, а позитивні враження залишаються на все життя. Крім цього, профі радять стрибати не один раз, а декілька, тому що перше враження і друге значною мірою різняться між собою.

Потрібно відзначити, що дехто вважає, що стрибок з парашутом це те, що повинен зробити кожен, тому чимось екстремальним цей вчинок не сприймають. Таким людям можна порадити політати в аеротрубі, що неабияк полоскочить нерви. Раніше аеротруби використовували для тренування парашутистів, правда останніми роками все частіше це стає особливим видом спорту для екстремалів. У всіх бажаючих буде можливість, перебуваючи у трубі, відчути повну свободу польоту, легкості і водночас безперервного падіння у щось невідоме. Незважаючи на те, що відрив від землі відбувається всього на пару метрів, є можливість здійснювати в повітрі різні піруети, як це роблять досвідчені парашутисти, влаштовуючи справжні шоу.

Напевно, багато хто хотів спробувати себе в ролі пілотів, можливо, хочуть і досі, тому що відчуття від управління літаків справді вражаючі. Тепер цю мрію можна здійснити та взяти уроки «пілотування» у професіоналів своєї справи, політавши справжнім, хоч і невеликим літаком.

Ті ж, хто бажає поєднати воєдино романтику, екстрим та гарні враження можуть звернути увагу на польоти на повітряній кулі. Це дуже романтично та барвисто. Подібні польоти відкривають погляду мандрівників гарні краєвиди, чисте повітря, відчуття «застиглого» часу та якесь особливе умиротворення. За буденною рутиною люди не завжди навіть знають, як виглядає їхнє місто, що знаходиться за ним, де вони взагалі живуть. Польоти на повітряній кулі дадуть відповіді на ці запитання та подарують чудові відчуття. Цей вид спорту хоч і вважається екстремальним, але є цілком безпечним.