Статті

Що подарувати кращому другу

Найкращі друзі– це одні з найближчих людей, між якими навіть існує якийсь невидимий зв’язок, який змушує їх часом думати однаково і приймати ті самі рішення. І, незважаючи на це, досить часто визначитися з подарунком для найкращого друга буває дуже непросто. З одного боку відомі всі переваги, а з іншого – це все здається незначними речами, які можна дарувати хоч щодня. А хочеться піднести щось саме, щоб ще раз показати йому, що він справді справжній і особливий.

Презент за бажанням

Найкраще подумати про подарунок заздалегідь, хоч би за кілька тижнів, бо цілком можливо, на його придбання піде жоден день.

Намагайтеся згадати, напевно ваш друг як би ненароком згадував про те, що йому потрібно. Це може бути все, що завгодно: читалка, об’єктив для фотоапарата, електродриль, набір для автомобіля або інші речі, які завжди стануть у нагоді.

Якщо купити щось дійсно вартісне і потрібне, то дивлячись на цей оригінальний подарунок, друг щоразу згадуватиме про вас і вашу дружбу. Важливо придбати справді щось вартісне. Для того, щоб дізнатися, що йому потрібно, можна завести ніби випадково розмову на цю тему. Скажіть, що б хотілося вам, а потім дочекайтеся його думок щодо цього. Головне – не поспішайте його і не будьте надто наполегливі, а то він напевно все зрозуміє.

Хобі – як можливість презентувати вигідний подарунок

Хобі є майже у кожної людини і, напевно, ваш друг тому не виняток. А якщо так, то подарунок наполовину вже готовий. Тепер потрібно лише визначитися із самим презентом. Якщо ваш друг завзятий колекціонер, подаруйте йому черговий екземпляр, який вдало впишеться в його «скарбничку». Якщо він займається спортом, тоді можна звернути увагу на спортивну форму, костюм або взуття. Власне чіпляйтеся за будь-яку ниточку, пов’язану з хобі і тягніть за неї, вона обов’язково виведе вас до правильного рішення.

А який подарунок можна вибрати для друга, який прагне чогось нового, тому, що раніше було недоступно? І що робити у такому разі? Зрозуміло, що варто підтримати його та допомогти. Можливо, вам здасться бажання друга божевільним або зовсім недоречним – байдуже, якщо він прийняв рішення – отже, йому так потрібно. Виняток становлять лише забави та бажання пов’язані з заподіянням шкоди здоров’ю.

Припустимо, якщо вашому другу далеко за 60 років, у нього є проблеми з боку серцево-судинної системи, а він хоче «познайомитися» з джампінгом, у такому разі ні в якому разі ні те, що не варто потурати його хотінню, а навпаки необхідно його захистити від цього безумства. Якщо він завжди мріяв ходити на вокал або хотів навчитися грати на музичному інструменті, то не допомогти йому в цьому – просто гріх. Купівля абонементу на відвідування кількох занять стане чудовим презентом.

Найкращий презент – гарний настрій

Як рідко людям хтось дарує гарний настрій та яскраві емоції. То чого ж чекати? Ви той, хто може зробити це своєму другу. Вам краще знати товариша, тому саме ви повинні вирішити, що це буде. Дискотека, зустріч найкращих друзів у улюбленому ресторані, ігри у колі найрідніших, а можливо, поїздка за місто. У такому разі краще заздалегідь підготуватися, можна розвісити якісь вітальні листівки, якщо ви їдете на дачу, або зняти цю дачу, попередньо з’їздивши туди і закупивши все необхідне. Зрозуміло, що якщо поїздка займе кілька днів, то краще планувати її до вихідних, щоб усі були вільні. Другу можна лише злегка натякнути нічого не планувати на уїк-енд, при цьому, не вдаючись у подробиці.

Звичайно, всі люди різні і підлаштуватися під кожного конкретно, навіть якщо дуже захотіти – неможливо. У статті ми навели приклади найактуальніших подарунків, які можна подарувати своїм друзям, незалежно від їхнього фінансового стану. Далі справа за вами, на що звернути увагу і що зрештою обрати.