Статті

Ідеї оригінальних бізнес-подарунків

Презентуючи корпоративні подарунки своїм бізнес-партнерам, потенційним клієнтам або власним співробітникам нами переслідується конкретна мета. Часто подібний невеликий сувенір допоможе повідомити те, на чому саме спеціалізується компанія та ваші контакти.

За допомогою корпоративних подарунків ви зможете зробити міцнішими стосунки зі своїми постачальниками, партнерами з бізнесу, чиновниками та взагалі залучити на свій бік «потрібних» людей. Щоб діловий подарунок виявився доречним, слід враховувати низку важливих чинників.

Для початку слід визначитися з тим, для якої цільової аудиторії призначений сувенір. Дуже важливо, щоб вона була корисною людині і бажано оригінальна. Якщо при виборі подарунка практикувати такий підхід, можна не сумніватися в тому, що зрештою він неодмінно сподобається людині. При цьому вам вдасться досягти того, щоб презент нагадував людям про вашу компанію.

Існує ще один нюанс, який, на жаль, часто не береться до уваги, хоча є дуже важливим. Йдеться про те, наскільки людина, для якої призначений корпоративний презент, душевно відкрита і комунікабельна. Подумайте про те, який емоційний стан буде у людини в той момент, коли вона користуватиметься цим виробом. Чим приємніше і радісніше буде у нього на душі, чим розслабленіше він почуватиметься, тим більшою буде його подяка вам, як дарувальнику. У нього на підсвідомому рівні виникнуть позитивні емоції, як тільки він згадуватиме про вашу компанію.

Якщо ж людина, користуючись вашим подарунком, перебуватиме у стані напруги та скутості, існує ризик, що вона зовсім не згадає дарувальника, а якщо й згадає, то навряд чи в позитивному ключі. Мається на увазі, що корпоративним презентом людина повинна користуватися в ті моменти, коли вона почувається розкутою та розслабленою. Давайте разом подумаємо, коли у нашому житті трапляються такі моменти?

Насамперед, звичайно ж, у колі близьких друзів. Відмінним подарунком може стати набір туриста або сумка-холодильник, особливо якщо людина любить відпочивати на природі. Маючи все необхідне для походу (ніж, ножиці, сірники, компас та інше), він неодмінно опиниться у колі уваги.

Ще більш комфортно і розслаблено людина почувається серед найбільш близьких і улюблених людей, а саме в сімейному колі. У цьому випадку дуже доречною може бути, наприклад, рамка з логотипом компанії для сімейних фотографій, спеціальний кошик для пікніка або затишний плед. У момент короткочасного відпочинку людина теж прагне максимально розкріпачитися та отримати задоволення, допоможуть у цьому міні-ігри, набір для міні-гольфу. Відмінним варіантом може стати декоративний фонтан для інтер’єру або годинник.

Зрозуміло, не варто відмовлятися від предметів для повсякденного користування: парасолька, портмоне, косметичка та інші незамінні дрібниці, необхідні у повсякденному житті. Чоловікові автолюбителю сподобається набір інструментів.

Продумайте про те, наскільки подаровані вами корпоративні подарунки прикрашатимуть дозвілля людині, якій вони призначені, і тоді ваш сувенір приноситиме своєму власнику тільки радість і гарний настрій.