Статті

Подарунки – як їх дарувати

 

Напевно мало, хто думав про те, наскільки красиво і правильно порадувати коханого, грамотно висловити повагу або визнання директору, або взагалі яким чином правильно подавати подарунки. Насправді ж у всі часи важливим було не лише подарувати подарунок, а й опанувати ціле мистецтво, як робити це правильно.

Здавалося б, що може бути простіше, однак у передноворічних клопотах або напередодні жіночого свята, основна маса людей просто замішає, не знаючи, що ж можна подарувати. Вже й свята на носі, а презенти ще не готові.

Для того, щоб у майбутньому не виникало питань щодо купівлі подарунків або будь-яких сувенірів, варто знати кілька нескладних правил.

Кому буде адресовано подарунок: коханій людині, сестрам чи братам, колегам по роботі, шефу, а може, бізнес-партнеру. Зрозуміло, що найважливіше – розділяти в даному випадку людей на категорії, тому що для кожного презент буде відповідний.

Хорошим друзям чи родичам можна подарувати практично все, вони вас знають і напевно із задоволенням приймуть будь-який презент. Інша справа – робота, керівнику чи діловим людям подарунки дарують відповідні статусу та посади, бо інакше презент може бути трактований неправильно, що призведе до неприємних наслідків.

Загалом, розглядаючи загалом ситуацію, можна зробити деякі висновки:

 

Бізнес-сувеніри,  подарки співробітникам на Новий Рік  потрібно вибирати для товаришів по службі або людей, з якими ви стикаєтеся по роботі. Думаючи про сувеніри для керівників, краще віддавати перевагу тому, що дозволить наголосити на їхньому статусі. Як правило, дорогий спиртний напій – це те, що підходить як подарунок на будь-яке свято.

Щодо друзів, то їм навпаки варто подарувати щось незвичайне, прикольне, веселе. Вони вас люблять і приймають таким, яким ви є, тому з ними можна залишатися завжди природним, а значить і презенти мають бути зроблені від душі.

Це ж стосується й найрідніших людей. Купуючи їм подарунки, потрібно думати про те, щоб їм хотілося, при цьому здійснюючи придбання з усією душею.

Найчастіше, замислюючись над презентом, необхідно спочатку згадати про випадок, за яким цей подарунок купується, а це вже половина виконаного завдання. Крім традиційних варіантів – пляшки гарного вина або букету квітів на 8 березня, а також пляшки шампанського до Нового року, або симпатичної чашечки на День захисника країни, можна звернути увагу на інші не менш цікаві варіанти. Причому їх існує безліч, як для друзів, так і для колег по роботі, що в свою чергу покаже людям, що ви можете вибирати та презентувати цікаві сувеніри.

При покупці сувеніру обов’язково враховуйте переваги та інтереси людини, якій ви цей подарунок купуєте. Ні для кого не секрет, що порадувати друга, родича чи колегу можна, потішивши його тим презентом, про який він мріяв чи хотів би отримати.

Квитки на концерт чи театр, колекційний предмет у скарбничку любителя щось збирати, іменна ручка чи путівка до моря? Купуйте, даруйте, якщо ви маєте таку можливість. Головне робіть це правильно і грамотно, дотримуючись деяких критеріїв, описаних вище.