Статті

Оригінальні подарунки на день народження

 

День народження– це особливий день у житті кожної людини, тому не дивно, що саме він є одним із найулюбленіших та найочікуваніших днів у році. Щоправда, чим ближче торжество, тим складніше вирішити, що піднести близькій людині чи колезі по роботі. Звичайно, магазини і торгові центри рясніють різноманітними товарами, але не факт, що куплений подарунок виявиться річчю, яка заслуговує на увагу того, кому вона призначається. Серед широкого асортименту досить складно вибрати щось незвичайне, оригінальне, те, що відображало б ставлення до іменинника.

Саме тому не варто довго ходити звичайними супермаркетами, сподіваючись, що око «впаде» на щось варте, не потрібно витрачати зайвий час. Найкраще – це виготовити сувенір на замовлення спеціально для іменинника, з урахуванням усіх ваших побажань. Погодьтеся, що навряд ваш друг чекає подібний подарунок, а значить, для нього це буде не тільки приємним сюрпризом, але ще й повною несподіванкою, що приємно подвійно.

Правда, перш ніж робитимете замовлення, дайте відповідь собі на кілька питань, які дозволять напевно визначитися з сувеніром.

Отже:

1. Кому ви шукаєте подарунок. Презент може бути адресований хорошому другу, близьким родичам, знайомому чи знайомій, партнеру з бізнесу або просто давньому колезі по роботі.

2. Чим захоплюється іменинник, можливо, він колекціонує щось.

3. Якщо подарунок дарується бізнес-партнеру або колезі, тоді до якої сфери діяльності належить його робота, наскільки він є заможною людиною.

Відповіді на всі ці пункти дозволять краще зрозуміти, який можна зробити подарунок тій чи іншій людині, презент, який би підходив просто ідеально і не був би закинутий далеко в комірчину.

Виявити свою фантазію можна сміливо у тому випадку, якщо подарунок робиться близьким людям. У цьому випадку є можливість в подарунок вкласти частку гумору, наприклад. Хороші друзі не просто це оцінять, а через роки ще довго про це згадуватимуть. Сувенір на замовлення може містити в собі або натякати на хобі людини, нагадувати йому якусь особливо подію в житті. Словом усе, що завгодно, аби це було близько імениннику.

Відмінним рішенням можуть стати настінні картини або іменні підсклянники, виготовлені з металу, дерева або скла. Знову ж таки, якщо йдеться про добрих знайомих, то можна зробити колаж із фотографій або замовити картину у вигляді веселої карикатури. Для ділових партнерів можна також вигадати щось подібне, але в м’якшому стилі, щоб це було правильно розцінено. Найголовніше, щоб подарунок був зроблений від душі та не носив у собі жодних зайвих підтекстів. Тоді людина гідно відзначить подарунок.

Звичайно, треба розуміти, що друзі – це друзі, а начальство чи партнери – це зовсім інша річ. Але, незважаючи на це, зупинятись на якійсь банальній речі та відкидати одразу ідею з оригінальністю не варто. Досить часто можна зустріти класичні подарунки на день народження,, які виконані з такою унікальністю, оригінальністю та простотою, при цьому вони дуже презентабельні та цікаві, що пройти повз просто неможливо. Діловій людині напевно буде приємно, якщо їй піднесуть настільний письмовий набір, на якому будуть вигравіровані його ініціали, а десь збоку написані приємні побажання.

Якщо до цього ще додати логотип компанії або символ державного органу, де служить іменинник, тоді презент стане ще більш вагомим.

Власне держслужбовцям іноді дарують якісь сувеніри з державною символікою, що чудово вписується в інтер’єр та атмосферу приміщення, – це, по-перше, а, по-друге, наголошує на статусі людини. Тому подібний вид презенту також потрібно взяти на замітку.

Якщо ж говорити про подарунки для підлеглих, то тут можна об’єднати частку гумору, з оцінкою роботи співробітника. Хорошим презентом стане медаль, виконана з якогось недорогого матеріалу, на звороті якої будуть перераховані заслуги працівника.