Статті

Що подарувати на 8 березня і як мотивувати жіночий колектив?

Ви той самий щасливець із трудового колективу, який стоїть перед вибором подарунків з нагоди Міжнародного жіночого дня? Потрібно терміново діяти! Враховуючи той факт, що найчастіше представниці прекрасної статі переважають у будь-якому колективі, підготувати свято з нагоди 8 березня – завдання не із простих. Незважаючи на це, все-таки дуже хочеться, щоб пані цього дня отримували позитивні емоції та сяяли усмішками від щастя. Як перетворити Весняне свято на радісну, чарівну подію, що подарувати на 8 Березня та як мотивувати жіночий колектив? Ми знаємо відповідь на це запитання та готові поділитися з вами. Пропонуємо умовно розділити вітальну кампанію на кілька етапів:

1 етап– це підготовка з метою зацікавити ваших дорогих жінок. Хто як не жінки люблять сюрпризи? Але не варто ось так одразу «розкривати всі карти». Зберігайте інтригу та підігрівайте жіночий інтерес. Розкажіть жінкам, що зовсім скоро на них чекає святкова подія з вітальною кампанією з нагоди 8 березня. Таке своєрідне напуття задає позитивний клімат та святковий настрій у всьому колективі. А, як свідчить тривала практика, будь-які робочі питання набагато легше вирішуються на позитивній хвилі.
2 етап– це, власне, довгоочікуваний святковий день, який на робочих місцях відзначається напередодні цієї події. Рекомендуємо починати робочий ранок з маленьких, але настільки зворушливих сюрпризів для всіх жінок, як, наприклад, ранкова чайна або кавова церемонія з приємними душевними побажаннями на весь робочий день і розпалювання жіночої цікавості перед довгоочікуваним святом.
3 етап– це привітання та вручення подарунків. Цей етап для всіх індивідуальний, оскільки у кожної компанії, організації, є свої традиції. У деяких це може бути святковий банкет з обдаруванням, в інших корпоративне свято з усіма процесами, що випливають. Як би там не було, подарунки для жінок – це обов’язковий атрибут Міжнародного жіночого дня у робочому колективі, і до цього питання слід підійти з усією увагою.

Вам набридло традиційно скидатися на торт для поздоровлення дам напередодні 8 березня? Чи втомилися від шаблонних подарунків – три тюльпани та коробка цукерок? Звичайно, цей набір можна урізноманітнити та розширити, доповнивши пляшкою шампанського. Але чи варто вкотре поринати в «банальщину»? Сучасне життя диктує свої правила та пропонує безліч оригінальних подарункових композицій, які так вдало виділяються із загальних мас, підкреслюючи авторитет та високий статус вашої компанії!

Набір велике SPA

Подарунок, який здатний залишити враження і викликати бурю емоцій – це подарунок, що найбільше запам’ятовується. Саме тому «гратимемо» на емоціях.

Mateus

 

Квіти, цукерки, шампанське – варіанти універсальні, але вийшли з моди, а якщо ви бажаєте бути оригінальними, рекомендуємо зупинити свій вибір на їстівних композиціях, складених з цукерок, печива, різних солодощів, напоїв і навіть бакалійних товарів. Переваги таких наборів у тому, що вони по-своєму індивідуальні та одночасно універсальні, відповідні представницям прекрасної статі будь-якого віку, незважаючи на їхнє хобі та захоплення. У таких продуктових наборах важливе значення має оформлення, здатне справити враження, яке надалі запам’ятається надовго! Наповнення такого подарунка – це, як приємний супровід святкового застілля, що так доречно поєднується з весняним торжеством. Інтернет – магазин «Серпантин» пропонує величезну різноманітність святкових продуктових наборів, кошиків різної комплектації, де право вибору залишається за вами, відповідно до виділеного бюджету та ваших особистих уподобань та переконань. Подарунки для жінок ідеальні у всьому – від назви набору до його складових, як і ніжна, вразлива та така витончена жіноча натура!

Spring chocolate

Цвіт в душі

Purple lavender

          З повним асортиментом інтернет-магазину «PIM-PIM Serpantine» ви можете ознайомитися тут ➜ https://pim-pim.com.ua/korporativnye-podarki-na-8-marta, щоб вибрати максимально відповідний набір! Якщо в процесі вибору ви зіткнулися з труднощами, зверніться за допомогою до наших менеджерів, і вони обов’язково допоможуть Вам і підкажуть, що подарувати Вашим коханим!)