Статті

Як мотивувати колектив на Новий Рік за допомогою подарунків

Лічені тижні до того, як настане передноворічна метушня — на вулицях, у магазинах, офісах з’являться елементи новорічного декору, всі чекатимуть на диво і, звичайно, готуватимуть новорічні подарунки. Цього року директори всіх великих компаній ухвалили рішення не проводити корпоративні вечірки з метою зберегти здоров’я своїх співробітників, але разом з цим постало питання “Яким чином віддячити та промотивувати своїх співробітників у Новому 2021 році?”. Всі ми знаємо, що Новий Рік – це час нових можливостей, визначення великих особистісних та колективних цілей, а ще період прийняття рішень (у тому числі для співробітників, адже кожен із них замислювався над тим, що “Чи не спробувати себе у новій справі”.

Корпоративні подарунки співробітникам на Новий Рік це не тільки чудова можливість донести цінності та нагадати велику ідею компанії, в якій працюють ваші підлеглі, але й гарний інфопривід, щоб висловити повагу колегам та дозволити співробітникам відчути себе членами однієї команди, зміцнити їхній корпоративний дух.

. .  

Розмірковуючи над ідеєю подарунка, спробуйте обіграти діяльність вашої компанії. Подумайте про те, що ваш подарунок повинен висловлювати і які почуття мають відвідати колег, співробітників та партнерів, коли вони відкриють брендовану коробочку з подарунком від вашої компанії.

Важливо: коли працівники отримують нехай недорогі, але індивідуальні подарунки, які доносять те, що керівництво сприймає їх як окремі особистості зі своїми інтересами та смаками, то подарунки стають подвійно приємними. Насправді немає нічого складного в тому, щоб дізнатися про захоплення та інтереси співробітника. У багатьох працівників є аккаунт у соціальних мережах, який може стати джерелом необхідних відомостей. HR-менеджеру достатньо витратити деякий час, переглядаючи сторінки в Facebook або Інстаграм, щоб скласти найпростіше зведення за смаками та інтересами.

.

 

Корпоратививні подарунки, як відзнака та визнання заслуг, – популярний спосіб мотивації персоналу, який особливо ефективний на виробничих підприємствах. Будь-якій людині приємно усвідомлювати, що її зусилля та внесок гідно оцінені. Такі подарунки можна вручати, не приурочуючи це до святкової дати, а, наприклад, регулярно за підсумками кварталу чи року.