Статті

Як не забути про найголовніше свято жінок?

Трохи історії:

Міжнародний жіночий день (IWD) вперше виник з робочих рухів на початку ХХ століття в Північній Америці та Європі.

Перший національний жіночий день відзначався 28 лютого 1909 року у Сполучених Штатах. У серпні 1910 року на Міжнародній жіночій конференції німецький соціаліст Луїза Ціц та комуністка Клара Цеткін запропонували заснувати щорічний «Міжнародний жіночий день». Делегати конференції (100 жінок із 17 країн) підтримали цю пропозицію. 18 березня 1911 року Міжнародний жіночий день (IWD) відзначався вперше. У святкуванні взяли участь понад мільйон людей в Австрії, Данії, Німеччині та Швейцарії. Жінки вимагали рівних прав та права голосу. Американці продовжували відзначати Національний жіночий день останньої неділі лютого.

Після Жовтневої революції жіночий день був оголошений офіційним святом у Радянському Союзі, але був робочим днем до 1965 року.

Це свято відзначалося і в інших комуністичних та соціалістичних країнах, наприклад, у Китаї з 1922 року. Іспанські комуністи святкували це свято з 1936 року.

1975 року, який був оголошений Міжнародним жіночим роком, Організація Об’єднаних Націй офіційно санкціонувала Міжнародний жіночий день і стала його спонсором.

Кожній людині властиво забувати щось. Але забути про таке всесвітньо-популярне і довгоочікуване свято для всіх жінок, як 8 березня – це означає зробити найбільшу помилку 🙂

Для того, щоб не трапився колапс та трагедія, ми завжди прийдемо до Вас на допомогу з нагадуванням та вибором подарунків до цього ніжного дня!

Чоловіки, візьміть собі на замітку:

Вже після Нового Року, треба подумати про вибір подарунка.
Не варто затягувати до 1 березня.
Що люблять? Що популярне? Де купити? Як вибрати? Як забрати? (З цим допоможемо ми)
Зателефонувати (063) 993-64-48 – lifecell, (068) 118-33-86 – Київстар або написати нам serpentine.kiev@ukr.net .
Вибрати набір, упаковку, чекати на посилку або ж забрати самому.
Ще до кінця лютого бути спокійним, що все буде готове.
8-го березня: порадувати кохану, маму, дружину, колегу таким цікавим та оригінальним подарунком.
Видихнути 🙂
Отримати похвалу та схвалення з боку одержувача подарункового набору.

ВСЕ ГОТОВО!