Статті

Що дарувати на новосілля

Найчастіше запрошення на новосілля означає довгий годинник роздуму на тему: «що подарувати», а потім тривалі пошуки в інтернеті самого подарунка. Зрозуміло, що підходити до такого слід дуже уважно. До речі, це стосується як запрошених гостей, так і самих домочадців. «Винникам» зборів не завадило б заздалегідь повідомити про те, що вони хочуть отримати в подарунок чи хоча б щось натякнути на цей рахунок, бо визначитися самостійно з покупкою досить складно. До того ж може статися так, що кілька запрошених подарують однаковий подарунок.

 

Коли господиня жінка

Вас запросили на новосілля до подруги, і ви в розгубленості який подарунок їй подарувати? Простіше буде визначитися з подарунком, якщо поділити приміщення на тематичні сектори.

 

Кухня

Кухня є особливим місцем, особливо для жінки, тому думаючи про подарунок, можна придбати щось, що порадує господиню. Прихватки – це перші “помічники” на кухні, без яких нікуди. Сучасні прихватки з різноманітними принтами та візерунками не тільки потрібні, але ще й красиві. Вони можуть бути доповненням загального образу кухні. Те саме стосується і рушників. Яскраві та різноманітні набори будуть дуже доречними. Хорошим доповненням до цього може стати кошик фруктів та якесь спиртне. З таким подарунком не соромно йтиме до будь-якої господині.

 

Вітальня

Нове житло спочатку є мало затишним місцем до тих пір, поки його не наповнять необхідними атрибутами, і воно не стане обжитим. Прискорити цей процес може кожен, внісши до житла якусь частинку себе. Зробити це можна за допомогою простих, але корисних подарунків. Йдеться про рамках для фотографій, їх можна купити відразу кілька, вазах, картинах, невеликих сувенірах та виробах. Крім цього ідеальним варіантом стане подарунок у вигляді живої квітки підлоги в гірше або настінне кашпо. Причому останнє може бути різних відтінків, найяскравіших, що радуватиме господиню та оживлятиме кімнату.

 

Ванна кімната

Якщо згадується саме ця кімната, то що можна запропонувати господині з аксесуарів, які підійдуть для ванної кімнати? Це може бути якийсь декоративний набір, до якого входять мильниця, склянка під зубні щітки, баночки для гелю та мила. Як варіант, можна підібрати ще ароматичні олії або палички для релаксу. Не зайвим буде придивитися і до гарних свічок. Всі ці атрибути допоможуть господині поринути у романтику і просто розслабитися. Правда, якщо ви знайомі з дівчиною жодного року, то можна ризикнути купити їй халат і замовити вишивку з її ініціалами.

 

Спальня

Спальня – це особлива святиня, куди сторонніх не люблять пускати. Саме тому цю зону краще не чіпати. Хоча, якщо ви дівчина, а господиня – ваша найкраща подруга, або ви чоловік, але є старим і добрим другом мешканки будинку – тоді інша справа. У такому випадку можна наважитися і подарувати щось потрібне для цієї кімнати. Ідеальним варіантом стане гарна постільна білизна, підійдуть і набори рушників. Крім цього, знаючи, в яких тонах виконана спальня, можна купити килимок, які-небудь нехитрі і «легкі» картини. Як варіант – незвичайний нічник чи кілька книжкових бестселерів, які господиня читатиме перед сном.

 

Якщо новосел чоловік

Хорошим подарунком може стати набір інструментів, який у господарстві стане в нагоді завжди, особливо в новій квартирі.

Якщо чоловік багато часу проводить за комп’ютером, його можна порадувати креативною попільничкою, термочайником (щоб часто на кухню не бігати), масажером та іншими схожими дрібницями.

Якщо вам хочеться піднести другу незвичайний презент, тоді зверніть увагу на пристрій для підсвічування душу, який кріпиться до «капелюшка». При включенні вода починає гарно переливатись різними кольорами веселки.

Бажаючим справді здивувати новосела варто придивитися до досить крутого гаджета – домашнього планетарію. Він подарує десять тисяч зірок у вітальні, спальні та навіть ванній кімнаті. Завдяки hd-зображенню створюється реальне відчуття, що довкола тебе знаходяться зірки, які обертаються відповідно до часу доби. Крім цього, є і випадковий інтервал падіння небесних тіл, що вражає ще сильніше. Подібний подарунок стане справжньою несподіванкою для людини, що запросила вас на новосілля.

 

Всі перераховані вище презенти дозволять вам швидше визначитися з покупкою.