Статті

Подарунок батькам на сімейне свято – що обрати?

Практично завжди, коли мова заходить про подарунки для найближчих людей, виникає якесь замішання. Адже – це рідні люди, яких хочеться порадувати чимось особливим, а що це може бути не завжди відразу спадає на думку.

Важливе навіть не стільки свято скільки можливість догодити двом батькам відразу, щоб їм було приємно однаково. Що можна подарувати і який презент буде доречним, розповімо далі у статті.

Подумуючи про подарунки, краще спочатку окреслити собі деякі критерії, завдяки яким визначитися буде значно простіше.

1. Скринька гарних спогадів

Практично завжди, чим дорослішають люди, тим більше сентиментальні якості виявляються в них. Особливе місце в житті починає займати приємна ностальгія, незважаючи на те, що, можливо, сьогоднішнє життя набагато краще і веселіше, ніж воно було раніше.

Напевно, батькам буде приємно, якщо їхні діти піднесуть їм якусь скриньку повну приємних і теплих спогадів. Це може бути все, що завгодно. Якщо у вас збереглися шкільні щоденники з хорошими відмітками та приємними виносками для батьків, обов’язково дістаньте їх. А, можливо, в них є зауваження, про які тепер можна згадати з посмішкою, адже ви відбулися як особистість, тоді цей спогад обов’язково варто освіжити.

Різні сімейні фото, з яких можна зробити цікавий колаж стане чудовим варіантом для вирішення питання з подарунком. Це ж стосується дитячих іграшок, можливо, якогось вашого дитячого одягу або інших дрібниць.

Якщо ж у вас збереглися відеокасети із сімейними записами, тоді не зайвим буде їх оцифрувати, щоб батьки час від часу мали змогу переглядати власне кіно.

Можна використовувати й інші предмети чи презенти, які повернуть ваших батьків у прекрасне та далеке минуле.

Цілком можливо, що є місце, де вашим батькам було добре, де вони любили відпочивати в молодості. То, може, настав час відправити їх насправді в це саме місце, купивши путівку і оплативши поїздку?

 

2. Ідея згуртування

Багато батьків з різних причин проводять більшу частину свого часу нарізно. Саме тому чудовим презентом може стати подарунок, який їх об’єднає та згуртує. Однак від чого в такому разі відштовхуватись? Найпростіше брати за основу хобі батьків та їх переваги. Спробуйте згадати, які спільні інтереси об’єднують вашу маму та тата, щоб їм було цікаво робити разом. Цілком можливо, що добрим варіантом стане спільний похід на концерт чи театр. А можливо, що ваші батьки любителі активного відпочинку. І тоді найкращим подарунком для них буде похід у басейн, катання на велосипеді, лижна прогулянка чи навіть катання на роликах.

Якщо ж ваші батьки домосіди, через те, що втомлюються на роботі або мають інші причини, тоді можна купити їм диски з їхніми улюбленими фільмами, щоб холодними зимовими вечорами вони їм переглядали. Як доповнення можна придбати теплі пледи. Закутавшись у них, вони відчуватимуть вашу любов та теплоту.

 

3. Потрібні подарунки

Насправді варіантів безліч, починаючи від електронного годинника, який буде будити вранці, закінчуючи великою технікою, такою, як холодильник або комп’ютер, наприклад. Щоправда, не варто дарувати щось із кухонного начиння – мультиварку чи хлібопічку, бо цей подарунок більше підходить тому, хто в будинку займається приготуванням їжі. Хоча якщо батьки це роблять удвох, тоді чому б і ні.

Тим, чиї батьки люблять проводити більшу частину року на дачі, ще простіше, адже вони можуть зробити щось, що знадобиться у дачному господарстві. Це можуть бути плетені меблі, книга по садівництві, матеріали для нової теплиці, насіння незвичайних рослин, якісь саджанці та багато іншого, на що тільки вистачить фантазії і що знадобиться на дачі.

 

4. Потіште маму та тата

Коли ми були маленькі, батьки намагалися пестити нас, тепер настав час помінятися ролями. У молодості наших мам та тат багато що продавалося з-під прилавків, бо полиці магазини були практично порожні. Цілком можливо, що батьки досі не куштували багато екзотичних фруктів, якихось морепродуктів чи незвичайних страв. Тоді чому б не піднести їм це зараз? Можна зібратися в родинному колі, приготувавши щось вишукане або замовити вечерю з ресторану або відправитися в цей самий ресторан.

Багато хто, замислюючись над тим, який подарувати подарунок батькам, забувають про найважливіше – про найбанальнішу увагу. Мамам і татам неважливо, скільки коштує оригінальний подарунок, їм важливо з якими думками і почуттями ви його робите, що вкладаєте в нього.