Статті

Що дарувати молоді на день народження чи інші свята?

Актуальним для всієї прекрасної половини людства вважається питання: «А що ж подарувати чоловікові на те чи інше свято?». Незважаючи на те, скільки років ти знайомий з людиною, часом просто не знаєш, який презент йому піднести. Начебто вже все встиг за роки знайомств передарувати, але, незважаючи на це, свята та подарунки ніхто не скасовував. Крім цього хочеться, щоб презент був потрібним, цікавим і корисним, а не просто дрібничкою, яка буде припадати пилом на полицях без потреби. Для того, щоб ви не мучилися в роздумах довго, ми склали перелік деяких корпоративних подарунків для чоловіків

 

Традиційні варіанти

 

Коли ви знайомі з чоловіком не один рік, ви напевно обізнані про його хобі чи переваги, а це вже перший крок до подарунка. У такому разі представнику сильної статі можна подарувати абонемент на відвідування тих чи інших закладів: боулінгу чи спортивного клубу, а, можливо, він є любителем картингу, тоді з презентом точно проблем не буде. Якщо ви сумніваєтеся, скористається він абонементом чи ні, отже, варто звернути увагу на щось інше, корисніше і потрібніше.

 

В принципі, будь-який подарунок, пов’язаний з хобі чи професійною діяльністю – це завжди вдалий вибір. Офісного працівника, наприклад, може порадувати якась дорога авторучка, з вигравіруваними ініціалами чи приємними побажаннями. Те саме стосується звичних для багатьох презентів: портмоне, годинника, брелока тощо. Маленький нюанс – у вигляді хороших слів і подарунків, набуває зовсім іншого значення, нехай він буде навіть не дорогий з погляду ціни.

 

Алкоголь є найпопулярнішим подарунком для чоловіків. Такий презент можна піднести начальнику або хорошому знайомому, який рідко вживає спиртне, але цінує дорогі та добрі напої. Красива пляшка та смачний напій зроблять свою справу, потішивши чоловіка. Що ж до косметики чи парфумерії, то подібне варто дарувати в тому випадку, якщо ви добре знайомі зі смаками та уподобаннями молодої людини, щоб не помилитися.

 

Подарунки домосідам

 

Що як подарунок можна зробити чоловікові, який не дуже любить тусовки і вечірки, віддаючи перевагу домашньому затишку? Найімовірніше такий чоловік сильно розвинений інтелектуально, багато часу проводить на роботі, а вдома просто хоче відпочити і розслабитися. Якщо він любитель почитати у вільний час, то йому можна подарувати цікаву книгу або навіть цілу серію. Зрозуміло, що останнім часом у моду все більше входять електронні книги та різні гаджети, але з читанням звичайної книги, запахом нових сторінок і товстою обкладинкою не зрівняється нічого. Якщо найкращим відпочинком для чоловіка є комп’ютерна гра, в такому випадку можна як презент вибрати 3D-окуляри, зручну мишу або щось інше з цієї області. Цілком можливо, що чоловік у вільний час віддає перевагу грі в нарди або шахи, тоді вибір подарунка абсолютно очевидний.

 

Подарунки для життєрадісних та активних

 

Який подарунок порадує «гарячого» хлопця, який живе на повну котушку, любить азарт, веселощі та море позитивних емоцій? Безперечно, найкращою ідеєю мають стати несподівані пригоди. Катання на скейтборді, стрибок з парашутом, гра в пейнтбол, годину фрифтингу, авто або мотогонки та багато іншого. Найголовніше у подібному подарунку – це несподіванка. Тому зрозуміло, що попереджати людину заздалегідь про те, що ви їй підготували, буде повним провалом сюрпризу. Якщо ж ви замовили подарунок у вигляді активного відпочинку на певну дату або час, то просто домовтеся з другом зустрітися в цей день, але не вдавайтеся в подробиці.

 

На завершення хочеться сказати, що якому подарунку ви не віддали перевагу, найважливіше – щоб він був зроблений з любов’ю.