Статті

Що подарувати майбутній мамі – 10 корисних порад

Вагітність – це особливий період у житті кожної представниці прекрасної статі. У цей час родичі та друзі дарують майбутній мамі те, що стане в нагоді її малюкові після народження: сорочечки, брязкальця, памперси та інші дрібниці. Щоправда, чомусь багато хто забуває, що існують речі, які можуть знадобитися вагітній жінці ще в період виношування, і ці аксесуари стануть чудовим подарунком для неї. Тому далі в статті йтиметься про те, що подарувати майбутній мамі таке, щоб порадувати її і зробити приємно вже зараз.

Ми презентуємо 10 позицій можливих презентів.

 

1. Підлогові електронні ваги

 

Під час виношування дитини жінка обов’язково має контролювати власну вагу. Це необхідно не для того, щоб щоразу, поглядаючи на цифри, жахатися, і думати про те, скільки кілограмів доведеться скидати після пологів, а з тією метою, щоб стежити за розвитком малюка. Зростання дитини дуже легко простежити за тим, як і скільки жінка додає у вазі. Точну схему може розповісти лікар.

 

Сьогодні у продажу є велика кількість різних ваг, проте вибирати краще найпростіші, які вимірюють виключно вагу. Звичайно, можна звернути увагу і на ті, що показують в організмі кількість жиру та води, але вони мають великі похибки, а вагітним це ні до чого.

 

2. Щоденник для майбутніх матусь

 

Не в образі жінкам буде сказано, але фахівці давно вже довели, що пам’ять та концентрованість у майбутньої матусі значно погіршуються. Адже домашню роботу ніхто не скасовував, як і походи до лікаря, різні покупки, прийом вітамінів та багато іншого. Використовуючи спеціальний блокнот-щоденник, у жінки буде можливість записувати все, що їй необхідно виконати або нагадати собі про щось. Крім цього, багато виробників у таких щоденниках пишуть різну цікаву та корисну інформацію про правильне харчування майбутніх мам, дають якісь нескладні гімнастичні вправи, радять, як підготуватися до пологів і що взяти з собою в пологовий будинок і т.д. Такий подарунок обійдеться недорого, але для жінки він стане незамінним помічником. До того ж пізніше, через роки, коли дитина вже виросте, така річ нагадуватиме їй про досить цікавий період її життя.

 

3. Модні «помічники» для кухні

 

Мультиварка або блендер будуть ідеальними подарунками для майбутньої матері. Подібна техніка дозволяє значною мірою економити час, але при цьому за допомогою такого кухонного начиння можна приготувати швидко смачну та корисну їжу. Якщо ви вирішите як подарунок піднести мультиварку, тоді уважно вивчіть її функції. Відмінним варіантом стане така техніка, яка має таймер та функцію підігріву. У потрібний момент мультиварка повідомить, що їжа готова до вживання.

 

4. Подушка для вагітних

 

Сьогодні на ринку подушки для вагітних представлені в широкому асортименті, за різними цінами. Така річ, слід зазначити, дуже важлива для жінки, тому що з подібною подушкою гарний сон та комфорт будуть забезпечені. На останньому триместрі вагітності жінки часто скаржаться на болі в ділянці попереку, які не дозволяють довго заснути, а якщо сон і приходить, то великий живіт заважає вибрати комфортну позицію для відпочинку, що дратує майбутню матусю і злить. Такі подушки відмінно підтримують, як живіт, так і спину, знімають навантаження з хребця і забезпечують комфортне положення під час положення лежачи.

 

5. Фітбол – гімнастичний м’яч

 

Який подарунок вибрати для вагітної жінки, яка не любить фізичні навантаження, але яка через своє становище, гостро їх потребує? Можливо, зі спеціальним спортивним інвентарем майбутня матуся впорається?

 

Усі фахівці рекомендують вагітним займатись на надувному м’ячі. Якщо ж жінка ще не придбала його, то саме час подарувати їй його. Навіть, якщо на м’ячі не робити ніяких вправ, а просто лежати в день хоча б хвилин по 15, то поступово напруга зі спини йде, а тіло набуває особливого спортивного тонусу, який допоможе при пологовому процесі. Важливо те, що займатися зі спеціальним гімнастичним м’ячем можна за будь-якої фізичної підготовки або її повної відсутності.

 

6. Косметика для вагітних

 

Вагітність – це особливий період і догляд у цей час має бути також особливим. Косметику бажано використовувати на натуральній гіпоалергенній основі. Крім цього краще вибирати такі засоби, які допоможуть уникнути надалі розтяжок, целюліту та в’ялої шкіри. Багато фірм-виробників думають про це і тому пропонують майбутнім матусям цілі косметичні лінії, з яких кожна вибере для себе щось слушне. Це можуть бути: засоби для гігієни в інтимних місцях, креми для зміцнення грудних м’язів, олії для промежини (вони дозволяють підготувати м’язи до пологів), олії, крему та гелі, що перешкоджають появі розтяжок, натуральні шампуні, засоби догляду за шкірою обличчя і тіла, а також багато іншого.

 

7. Сертифікати для придбання товарів у магазині для вагітних

 

Якщо ви добре обізнані про те, що потрібно жінці з одягу чи якихось інших речей, то можете подарувати їй сертифікат на покупки у спеціалізованому магазині для вагітних. Там вона, на суму сертифікату, купить собі все, що вважатиме за потрібне.

 

8. Абонементи на відвідування йоги, басейну, масажу та ін.

 

У хорошій фізичній формі повинен бути кожен, тим більше це стосується вагітних. Досить часто жінка не може дозволити собі це фінансово або просто не вистачає часу. Походам у фітнес-центр вона віддає перевагу домашній гімнастиці. Щоправда, у такому разі ніхто не контролює правильність виконання завдань, їх послідовність та інше, що може не допомогти жінці, а навпаки нашкодити. Подарунковий сертифікат на заняття з тренером не тільки допоможе майбутній мамі грамотно виконувати всі вправи, але й забезпечить народження здорового малюка, який надалі скаже вам велике спасибі. Крім цього, разовий абонемент коштує зовсім невеликих грошей, порівняно з тим внеском, який він внесе в добробут сім’ї, що розширилася.

 

9. Передплата журналу для майбутніх і теперішніх матусь

 

Будь-яка жінка, перебуваючи в цікавому становищі, шукає і перечитує масу інформації щодо перебігу вагітності, пологів і перших місяців життя дитини. Звичайно, в інтернеті багато різної інформації, але вона листується, вигадується, а іноді взагалі навіть вигадується. Слідувати подібним – як мінімум – небезпечно. Тому найкраще знайти хороший та перевірений журнал і оплатити передплату на нього, зробивши таким чином подарунок вагітній жінці.

 

10. Фотосесія

 

Спогади про вагітність швидко минають і забуваються, а знімки – це те, що не дасть цьому часу піти безвісти. Тим більше що майбутній дитині напевно буде цікаво подивитися на себе, яка ще «не народилася». Свої фото – це добре, але з якісними фотографіями професіонала нічого не зрівняється.

 

Після прочитання статті, ви, напевно, взяли собі щось на озброєння, щось, що порадує майбутню матусю і знадобиться їй у цей особливий період її життя.