Статті

Що подарувати кращій подрузі

Питання: «що подарувати найкращій подрузі» виникає щоразу перед днем народження чи іншим святом. Для того щоб презент був дуже доречним, слід підійти до вибору по-науковому. По-перше, потрібно розібратися із віковою категорією.

 

Розділимо подруг за таким принципом:

 

З 14 до 18 років;
З 18 до 23 років;
З 23 до 30 років;
З 30 до 40 років.

 

Ті, хто не увійшов до вищеописаної категорії, потрапляють в одну загальну, яку можна назвати, як «дівчата».

 

Далі слід згадати, як довго триває ваша дружба. Це може бути:

 

1-3 роки;
3-5 років;
5 і більше років;
дружимо із самого народження.

 

Після того, як ви точно визначилися з категоріями, варто переходити безпосередньо до подарунка, точніше його вибору.

 

Найпростіше буде, якщо розпочати обдумування презенту, розділивши життя дівчини на пріоритети чи якісь хобі. Почнемо, мабуть, із спільного дозвілля.Що взагалі являє собою молодість? Це весна, посмішки, радість, друзі, навчання, перше кохання, – зрештою. Збираючись святкувати день народження, іменинниця, напевно, спантеличена, де їй взяти гроші на кафе чи клуб, щоб запросити туди друзів. Допомога у вигляді фінансів та організації може стати найкращим подарунком. Скиньтеся грошима, забронюйте місця у вибраному закладі або купіть продукти та влаштуйте круту вечірку будинку, з різноманітними конкурсами та приколами. Якщо йдеться про ювілейні іменини, тоді знайдіть таке місце для святкування, яке обов’язково її порадує і стане справжнім сюрпризом. Напевно, подібне запам’ятається назавжди.

Якщо ж подруга не любить галасливих компаній, тоді можна вигадати щось на двох. Подаруйте їй, наприклад, похід у спа-салон або ще в якесь подібне місце.А можете просто сходити за покупками, а потім посидіти в якійсь милій кафе. Потрібно відзначити, що цей варіант підійде для старших дівчат, які вже самі заробляють собі на життя і не залежать від батьківського гаманця.

 

Фотосесія– найкращий подарунок для дівчаток різного віку

 

Виберіть хорошого фотографа, порадьтеся, де є можливість провести подібну фотосесію. Останнім часом можна знайти подарункові сертифікати на подібний захід, куди можна прийти одному або спільно з одним. Залежно від того, яку програму розрахований цей подарунковий сертифікат.

 

Любителів екстриму напевно порадує щось таке незвичайне– катання на повітряній кулі, якщо погода дозволяє або вихідний на гірськолижці, знову ж таки, якщо у вашому місті є спеціальні траси (не обов’язково гірські) та на вулиці зима. Підійде і заняття танцями, а також похід на якийсь цікавий для іменинниці тренінг. Зверніть увагу, що це її свято, тому в першу чергу ви повинні думати про те, що порадує саме її.

 

Будь-яка дівчина завжди буде рада якійсьбіжутерії, парфумам, косметиці.Якщо до цього ще додати букет квітів, то презент буде готовий і на цьому запитання: що подарувати найкращій подрузі себе вичерпає. Якщо це не варіант, тоді рухаємося далі.

 

Зверніть увагу на роботи handmade, які завжди актуальні. Не забувайте і про подарунки у вигляді годинника або хорошого дорогого ременя, якоїсь модної блузки або цікавого посуду. Все це завжди актуально.

 

Хобі вам у подарунок

 

Зрозуміло, що дівчина, до якої ви йдете на свято, добре знає вас, а ви її, і хобі тому не виняток. Тому, замислюючись над добрим презентом, вам можуть допомогти її захоплення. Згадайте, можливо, дівчина мала якісь мрії, які так і залишилися мріями. Наприклад, подруга хотіла навчитися танцювати чи малювати, а батьки змушували ходити до музичної школи чи навпаки. У такому випадку подаруйте їй фарби і мольберт або запишіть її на кілька професійних уроків, які допоможуть їй почати виконувати задумане. Це стосується танців або інших дитячих захоплень.

 

Не варто забувати і про те, чим людина захоплюється зараз. Деякі щось колекціонують, навіть будучи вже дорослими. Подаруйте подрузі щось, що доповнить її колекцію, і вона напевно сяятиме від щастя. А може, їй давно хотілося побувати на концерті свого улюбленого виконавця чи гурту? Тоді, піднесіть їй цей квиток і насолоджуйтесь приємним вечором.

 

Гаджети – гарний подарунок для всіх

 

У цьому питанні потрібно орієнтуватися те що, що подрузі потрібно і те, яку суму ви розраховуєте. Якщо їй потрібен новий телефон або праска для волосся, тоді можна зібратися всім друзям і придбати для неї подарунок. Якщо ж такої можливості немає, то можна подарувати просто гроші, щоб вона до вашої суми доповіла недостатню і сама собі придбала те, що їй так потрібно.

 

Ми сподіваємося, що наша стаття трохи допомогла вам із відповіддю на запитання: «що подарувати найкращій подрузі» або хотіли б підштовхнути до правильного рішення.