Статті

Подарунки для молодих мам

В очікуванні появи нового маленького члена родини вся рідня і друзі думають про подарунки у вигляді ліжечок, візках, якихось сорочечках, брязкальцях і подібних речах. Молода мама, перебуваючи на зносях, заздалегідь складає список найнеобхіднішого, починаючи з перших місяців вагітності, а батьки, сестри, брати і, звичайно ж, чоловік набувають все це, щоб порадувати кохану, при цьому встигають ще купувати щось для мами і малюка крім списку.

У результаті породілля опиняється у світі, де існують шкарпетки, соски, пляшечки та інші дрібниці, за якою через турботу за новонародженим і безсонних ночей їй просто ніколи стежити. Так, можливо, крім цих подарунків молодій мамі можна подарувати щось більш вартісне і необхідне?

Відпочинок – найцінніше для мам

Напевно, жінці знадобиться повноцінний відпочинок вже через тиждень після виписки з пологового будинку. Якщо у вас є можливість допомогти матусі з дитиною та подарувати їй пару ночей міцного сну – буде чудово, якщо ж ні, тоді можна звернути увагу на гойдалку-шезлонг. Такий аксесуар дозволить жінці вкласти в нього свого малюка, при цьому заздалегідь принести предмет меблів у кухню, наприклад, і займатися приготуванням їжі поки малюк солодко сопить у зручній гойдалці. Вона не займає багато місця, що є великою перевагою.

Молодим мамам у метушні ніколи думати про себе, адже для жінки так важливо «почистити пір’їни» і привести себе до ладу. Тому абонемент у spa-салон чи масажний кабінет буде чудовим презентом для жінки. Дайте їй шанс відчути себе знову привабливою та сексуальною.

«Очі та вуха» для мами

Молодим матусям необхідно завжди знати, що відбувається з їхніми чадами, проте вони ж не можуть сидіти цілий день перед ліжечками малюків. Та й возити новонародженого у колясці по квартирі – теж не варіант. Радіоняня – пристрій, який дозволить жінці завжди знати (чути) про те, що відбувається у спальні у дитини. Апарат складається з двох частин: динаміка та мікрофона, останній залишається в кімнаті у дитини, а динамік матуся бере із собою. Таким чином вона може займатися своїми справами, при цьому чути, коли прокинеться або заплаче малюк.

Жінки, які годують новонароджених природним чином – грудьми, стикаються із неприємною проблемою – виділенням молока, що створює незручність та дискомфорт. Спеціальна білизна в цьому випадку буде дуже доречною. Тому подарунок у вигляді бюстгальтера – це те, що неодмінно оцінить молода матуся.

Ми сподіваємося, що після прочитаного ви точно знаєте, що подарувати молодій мамі і як їй догодити.