Статті

Подарункові прикмети

 

1.Даруючи гаманець, у нього необхідно покласти гроші – не зробивши це, у власника не будуть водитись гроші. У принципі, ця прикмета поширюється на все, що пов’язане із зберіганням будь-яких предметів (косметички, сумки, валізи), адже даремні речі повинні відразу звикати до того, щоб не бути порожніми. Радимо прислухатися до прикмети і дотримуватись її, оскільки в житті вона дійсно діє.

2. Подібна прикмета пов’язана з даруванням скарбнички.Якщо як подарунок Ви вибрали скарбничку – попередньо необхідно кинути в неї монетку (не обов’язково великого номіналу). Дотримуючись прикмети, краще, звичайно ж, буде мінімальна паперова купюра з нулем (дрібниця не бажана).

3. Існує прикмета, за якою не можна дарувати рушник, оскільки це може призвести до сварки чи розлуки. Але! Якщо Ви таки вже вирішили зупинити свій вибір саме на цьому подарунку – піднесіть два предмети. У такому випадку Ви подаруєте символічну «пару», яка з давніх-давен вважається гармонією в сім’ї та її цілісністю.

4. Наручний годинник у подарунок– до розлуки (плюс до цього подібний презент може спровокувати людину до «прогулянок» на «ліво»). Але ця прикмета не відноситься до настінного годинника і будильників. Щоправда, у деяких країнах вибір подібного подарунка вважається одним із найкращих, оскільки людина, яка отримала годинник, постійно їх бачитиме і думатиме про дарувальника. Вирішивши подарувати годинник, вибирайте механічні – це вважається хорошим тоном, оскільки їх цокання синхронізує удари серця, тоді як електронні навпаки випромінюють шкідливі хвилі.

5. Щоб біда пройшла повз, у відповідь на подарований ніж чи ножиціпотрібно дати монетку. Це пов’язано з можливістю поранитися подібними гострими та колючими предметами в процесі їх використання, а відповідно і з ймовірністю виникнення сварки чи образи з дарувальником такої речі. У разі викупу, річ перестає належати іншій людині і стає Вашою, переносячи всю відповідальність за дії виключно на Вас. Також є прикмета, за якою заборонено молодій дівчині дарувати ніж, бо вона втратить кохання.

6. Не можна дарувати композиції із сухих чи штучних кольорів. Такі речі асоціюються з чимось неживим, відповідно подібним подарунком Ви не бажаєте людині нічого хорошого. З цією прикметою можна посперечатися. У всі часи люди прагнули відтворити творіння природи у всіляких неживих матеріалах (у металі, камені або на полотні паперу фарбами). Тому, якщо людина любить подібні речі – чому б не подарувати їй саме те, що дійсно викличе в неї захоплення, принесе задоволення і радість.

7. Жовті квіти– до ревнощів та зради. Ця європейська прикмета успішно прижилася і в нас. Хоча вона не є істиною, багато чоловіків з побоюванням ставляться до жовтих квітів у квіткових магазинах.

8. Даруючи носову хустку, Ви на додачу даруєте сльози і навіть розставання. Це пов’язано з тим, що цей аксесуар є незамінним предметом смутку та прощання. І тут знову приходить на допомогу монетка, за допомогою якої Ви купуєте хустку та відводите від себе негатив.

9. Отримавши краватку в подарунок, будьте готові до того, що дарувальник незабаром сяде Вам на шию, а якщо подібний презент дарує жінка, яка не є членом сім’ї, вона хоче відвести чоловіка з сім’ї. У такому разі варто відмовитися від подібного вибору подарунка та підібрати речі «без прикмет».

10. Для подруги відмінним подарунком станескатертина– у такому разі Ви будете частим гостем у неї вдома. Для начальника – ручка зможете вести і направляти його. Окуляридля жінки – змусіть дивитися її на світ по-новому, ясними очима. Скринька в подарунок– проникнення в душевні таємниці людини.

11. Коханій людині не можна дарувати фотографію (свою або її) – це може призвести до розлучення. Так само, як і презент у вигляді від дівчини коханому хлопцеві. А запальничка чи портсигар в подарунок– до припинення стосунків незалежно від бажань. Думаємо, що ці прикмети точно перевірені особистим досвідом, тому факт залишається фактом.

12. Подарунок у вигляді килимаприносить удачу. Ця прикмета прийшла зі сходу, оскільки саме там ступінь багатства людини вимірюється кількістю та якістю килимів, вартість яких сягає сотень тисяч доларів.

13. Не бажаний подарунок – спиртні напої, оскільки вважається, що таким чином Ви забираєте здоров’я людини. Але, ця прикмета не працює, якщо Ви плануєте розпити такий презент разом.

14. Погана прикмета дарувати рукавички та рукавиці– є ймовірність розриву стосунків.

15. Подарувати обручки до весілля– ніколи не одружитеся. Краще замініть їх ланцюжком, сережками або кулоном.

16. Якщо подарувати домашню тварину– вона може не прижитися. І знову є універсальний вихід – викуп!

17. Подарувати перли– до сліз. Це від древніх грецьких міфів, якими перлини – це сльози підводних німф.

18. Даруючи речі зі свого будинку, Ви віддаєте частину власної енергетики.

19. Відмовтеся від подарунків без практичного значення(наприклад, сувенірних статуеток). Якщо Ви все-таки зважилися на подібний презент, вибирайте такі речі, орієнтуючись на захоплення і хобі людини.

На завершення хочеться сказати: пам’ятайте, що подарувавши коханій людині чергові шкарпетки або хустку, Ви ризикуєте отримати відповідний подарунок. Як то кажуть,  подарунок для чоловіка – це капіталовкладення 8 березня 😉

Ваша команда «Serpаntin»